Contact & Openingstijden

BEKIJK HIER ONZE OPENINGSTIJDEN TIJDENS DE FEESTDAGEN

COCO-MAT store Amsterdam Overtoom (FLAGSHIP STORE)
Overtoom 89
1054 HC Amsterdam
T. +31 (0)20 489 2927
E. overtoom@coco-mat.nl

Openingstijden:
Maandag: 12.00 – 18.00
Dinsdag: 10.00 – 18.00
Woensdag: 10.00 – 18.00
Donderdag: 10.00 – 18.00
Vrijdag: 10.00 – 18.00
Zondag: 12.00 – 17.00

COCO-MAT store Amsterdam Haarlemmerplein
Haarlemmerplein 19
1013 HP Amsterdam
T.  +31(0) 20 237 17 90
E. haarlemmerplein@coco-mat.nl
*
 parkeren in Parking Willemspoort, vraag naar de voorwaarden voor een uitrijkaart

Openingstijden:
Woensdag: 11.00 tot 19.00
Donderdag: 11.00 tot 19.00
Vrijdag: 11.00 tot 19.00
Zaterdag: 11.00 tot 18.00
Zondag: 12.00 tot 18.00
Maandag & dinsdag: gesloten
* open op aanvraag

COCO-MAT store Arnhem
Eusbiusbinnensingel 14
6811 BW Arnhem
T. +31 (0) 26 442 0183
E. arnhem@coco-mat.nl

Openingstijden:

Dinsdag: 10.00 – 18.00
Woensdag: 10.00 – 18.00
Donderdag: 10.00 – 18.00
Vrijdag: 10.00 – 18.00
Zaterdag: 10.00 – 18.00
Zondag & maandag: gesloten

COCO-MAT store Rotterdam
Westblaak 25
3012 KC Rotterdam
T. +31 (0) 10 282 9807
E. rotterdam@coco-mat.nl

Openingstijden:
Dinsdag: 10.30 – 17.30
Woensdag: 10.30 – 17.30
Donderdag: 10.30 – 17.30
Vrijdag: 10.30 – 17.30
Zaterdag: 10.30 – 18.30
Zondag & maandag: gesloten

Voor extra openingsmogelijkheden neem contact op met info@coco-mat.nl of +31(0)20 612 80 80.

BEKIJK HIER ONZE OPENINGSTIJDEN TIJDENS DE FEESTDAGEN

Voor alle collabs, persverzoeken (zoals interview-, sample-, review-, en/of beeldmateriaal aanvragen) neem contact op met:

Head of Public Relations/Storytelling
Sarah Pellis
T. +31 (0)20 612 80 80
E. pr@coco-mat.nl of sarah.pellis@coco-mat.nl

BEKIJK HIER ONZE MEDIA PRESS ROOM

Overtoom 89
1054 HC, Amsterdam, Nederland
T. +31 (0)20 4892 927
E. info@coco-mat.nl / e-shop: onlineorders@coco-mat.com

 

Voor alle B2B verzoeken, neem contact op met:

Head of Hotel Department
Giel Seppen
T. +31 (0)20 612 80 80
M. +31 (0)6  34 875 424
E. hotels@coco-mat.nl of giel.seppen@coco-mat.nl

 

View on map

Tatoiou 165
145 64 Kifissia, Greece
T. +30 210 6251 971
E. info@coco-mat.com

Deze website gebruikt cookies om jou de beste gebruikservaring te bieden. Door de COCO-MAT website te gebruiken ga je akkoord dat wij deze gegevens gebruiken; hopelijk in jouw voordeel ‘natuurlijk’
WINKEL
WINKEL
Amsterdam (FLAGSHIP STORE)
Overtoom 89
T. +31 (0)20 4892 927
OPENINGSTIJDEN
Amsterdam (New!)
Haarlemmerplein 19
T. +31(0) 20 237 17 90
OPENINGSTIJDEN
Arnhem
Eusebiusbinnensingel 14
T. +31 (0)26 4420 183
OPENINGSTIJDEN
Rotterdam
Westblaak 25
T. +31 (0)10 2829 807
OPENINGSTIJDEN